/ / Грешките при обхождането / грешките на Google Инструменти за уеб администратори и сайтът са с „Време за изчакване за заявката“ - drupal-7, уеб-робот, Google-роботи

Грешка при обхождането / Грешки в Google Инструменти за уеб администратори и уебсайт, имащи отношение към "Искане за изчакване" - drupal-7, уеб робот, google-crawlers,

Имам изграден Drupal Проект и SEO ИнструментиМодулите, които вече са въведени в този сайт, използвайки Инструментите за уеб администратори, открих много грешки на CRAWL и някои грешки при свързването с DNS, които аз поправих, създадох Sitemap за сайта и файл ROBOTS.txt, потвърдих скоростта на уебсайта на скоростта на уебсайта тест и да го потвърди на W3C маркиране, различни от някои изображения не са компресирани и липсващи alt текстове не намерих нищо лошо в сайта,

Уебсайтът се зарежда твърде бавно, а когато го пингвам, получавам "Искана във времето" и връзката с връстниците се нулира,

Възможно ли е актуализациите, които направих, да са свързани помежду си ?! или това е проблем от хостинг или сървър ?! и как да го поправим,

PS: Не мога да стигна до WHM и CPANEL, и APACHE сървърът е остарял,

Отговори:

0 за отговор № 1

Проблемът беше, че след всички проблеми с хостинг, те най-накрая ми отговориха и засега са решили проблема,

Е, всеки може да препоръча хостинг доставчик ?!

Моят сайт е drupal проект, SQL, APACHER и извън курса PHP: