/ / Niektóre zasoby z SWC nie są importowane do Flash Builder - actionscript-3, flash, swc

Niektóre zasoby SWC nie są importowane w programie Flash Builder - actionscript-3, flash, swc

W przypadku prawie wszystkich moich projektów eksportuję zasoby wizualne z Flash Pro do SWC, a następnie importuję je w Flash Builderze. Dzisiaj natknąłem się na naprawdę kłopotliwy problem.

Niektóre z moich aktywów są nie importowane. Próbowałem wielokrotnie wyczyścić moje projekty, ponownie uruchomić mój Flash Builder IDE, ponownie wyeksportować mój SWC.

Oczywiście istnieje problem podczas importowania go,ponieważ gdy zdekompilowałem mój SWC / library.swf, zobaczyłem, że wszystkie moje zasoby są eksportowane w porządku. Kiedy dekompiluję mój wyjściowy plik SWF, widzę, że zamiast niektórych zasobów jest czerwony prostokąt, a niektóre z nich są po prostu niewidoczne.

Nie wiem, co myśleć i nie mogę tego zrozumieć. Jedyną rzeczą, która może być przypadkiem, jest rozmiar pliku SWC (około 2,5 MB), a tam jest prawie 160 powiązań.

Nie mogłem znaleźć niczego w Internecie, jeśli chodzi o limit rozmiaru pliku lub coś takiego.

Używam Flash Pro CC i Flash Builder 4.7 Standard w systemie Mac OS X 10.8.4

To są czerwone pola, o których mówię (zamiast nich powinny być inne mapy bitowe):

Problem z importem SWC

Odpowiedzi:

5 dla odpowiedzi № 1

Spójrz na właściwości bitmapy ustawione dla brakujących map bitowych. - Zdjęcie (JPEG) - Lossless (PNG / GIF) Jeśli wybrano JPEG, może to być problem


2 dla odpowiedzi nr 2

Prawie to samo stało się ze mną przy eksporcie SWCz Adobe Flash CS5.5 i korzystanie z tego SWC w Flash Builder 4.7. W moim przypadku niektóre obrazy nie są wyświetlane w wynikowym pliku SWF. Rozwiązanie jest jednym z następujących:

  1. Użyj JPEG zamiast PNG.
  2. Nie używaj kompresji (bezstratne PNG).
  3. Domyślnie używaj kompresji, która może być taka sama jak ustawienie domyślne.