/ / Błędy indeksowania / Błędy Narzędzi Google dla webmasterów i strona internetowa mające "Wymagane ograniczenie czasu pracy" - drupal-7, robot sieciowy, roboty indeksujące google, żądanie przekroczenia limitu czasu

Czy błędy indeksowania / Narzędzi Google dla webmasterów i strona internetowa mają "Wymagane ograniczenie czasu pracy" - drupal-7, robot sieciowy, roboty indeksujące google, żądanie przekroczenia limitu czasu

Zbudowałem projekt Drupal i narzędzia SEOModuły już zaimplementowane w tej witrynie, Korzystając z Narzędzi dla webmasterów, znalazłem wiele błędów CRAWL i niektórych błędów związanych z łącznością DNS, które naprawiłem, stworzyłem mapę witryny i plik ROBOTS.txt, sprawdziłem poprawność prędkości strony internetowej na stronie Test prędkości i zatwierdź go na znaczniku W3C, Inne niż niektóre obrazy nie są skompresowane i brakuje tekstów alt Nie znalazłem nic złego na stronie,

Witryna ładuje się zbyt wolno, a po jej wysłaniu otrzymuję "Żądanie Timed OUT", a łączność Peer jest resetowana,

Czy aktualizacje, które zrobiłem, mogą mieć znaczenie dla siebie ?! lub jest to problem z Hostingu lub Serwera ?! i jak to naprawić,

PS: Nie mogę dojść do WHM ani do CPANEL, a serwer APACHE jest nieaktualny,

Odpowiedzi:

0 dla odpowiedzi № 1

Problem był w końcu problemem związanym z hostingiem, w końcu odpowiedzieli mi, a oni naprawili problem na teraz,

Cóż, ktoś może polecić dostawcę usług hostingowych ?!

Moja strona to projekt drupal, SQL, APACHER i oczywiście PHP :)