/ / Nie można połączyć się ze zdarzeniami diagnostycznymi podczas debugowania aplikacji Service Fabric - visual-studio-2017, lazurowa tkanina serwisowa, narzędzia diagnostyczne

Nie można połączyć się ze zdarzeniami diagnostycznymi podczas debugowania aplikacji Service Fabric - visual-studio-2017, lazurowa tkanina serwisowa, narzędzia diagnostyczne

Właśnie stworzyłem świeżą aplikację Service Fabric zbezpaństwowa usługa ASP.NET Core Web API jako administrator z 5-komputerowym klastrem debugowania działającym lokalnie. Kiedy debuguję (lub jakakolwiek inna aplikacja Service Fabric), uruchamia się i działa pomyślnie (np. Widzę oczekiwane dane wyjściowe, gdy nawiguję do punktu końcowego w mojej przeglądarce lub z Postmanem), widzę, że działa poprawnie w usłudze Eksplorator i ja widzę dane wyjściowe w oknie debugowania w Visual Studio 2017, ale nie widzę żadnych zdarzeń w panelu Zdarzenia diagnostyczne (uwaga, nie narzędzia diagnostyczne).

Kiedy zaczynam debugowanie, zdarzenia diagnostycznePanel wyświetla się zgodnie z oczekiwaniami, ale pozostaje pusty. Nie mam zastosowanego filtra (bez zmiany, jeśli kliknę "Wyczyść filtr"), a na dole pokazuje, że jest Odłączony z 0 z 0 pokazanych zdarzeń, ale jeśli kliknę na zielony przycisk Start, nic się nie dzieje i nadal pozostaje w stanie odłączenia.

Dlaczego tak jest i jak mogę uzyskać połączenie, aby zobaczyć wyniki wywołań ServiceEventSource?

Odpowiedzi:

3 dla odpowiedzi № 1

Upewnij się, że nazwa EventSource jest ustawiona w oknie Providers ETW:

wprowadź opis obrazu tutaj

wprowadź opis obrazu tutaj