/ / Niektoré diela z SWC sa neimportujú do Flash Builderu - actionscript-3, flash, swc

Niektoré aktíva zo softvéru SWC nie sú importované v nástroji Flash Builder - actionscript-3, flash, swc

Pre takmer všetky svoje projekty exportujem vizuálne prostriedky z Flash Pro do SWC a potom ich importujem do Flash Builderu. Dnes som narazil na skutočne nepríjemný problém.

Niektoré z mojich aktív sú nie sa importuje. Pokúsil som sa vyčistiť projekty viackrát, reštartovať môj Flash Builder IDE a znova exportovať SWC.

Je zrejmé, že pri importovaní je problém,pretože keď som dekompiloval svoj SWC / library.swf, videl som, že všetky moje aktíva sa exportujú v poriadku. Keď dekompilujem svoj výstupný SWF, vidím, že namiesto niektorých aktív je červený obdĺžnik a niektoré z nich sú jednoducho neviditeľné.

Neviem, čo si mám myslieť a nedokážem to prísť. Jedinou vecou, ​​ktorá by mohla nastať, je veľkosť súboru SWC (približne 2,5 MB) a tam je takmer 160 prepojení.

Nedokázal som na internete nájsť nič týkajúce sa obmedzenia veľkosti súboru alebo niečo podobné.

Používam štandard Flash Pro CC a Flash Builder 4.7 Standard v systéme Mac OS X 10.8.4

Toto sú červené políčka, o ktorých hovorím (namiesto nich by mali byť iné bitmapy):

Problém s importom SWC

odpovede:

5 pre odpoveď č. 1

Prezrite si vlastnosti bitmapy, ktoré ste nastavili pre chýbajúce bitmapy. - Foto (JPEG) - bezstratové (PNG / GIF) Ak ste vybrali JPEG, môže to byť problém


2 pre odpoveď č. 2

Takmer to isté sa mi stalo pri vývoze SWCz Adobe Flash CS5.5 a pomocou tohto SWC v Flash Builder 4.7. V mojom prípade sa niektoré obrázky nezobrazujú vo výslednom súbore SWF. Riešením je jedno z nasledujúcich:

  1. Namiesto PNG použite JPEG.
  2. Nepoužívajte kompresiu (bezstratové PNG).
  3. V predvolenom nastavení nepoužívajte kompresiu, ktorá môže byť rovnaká ako predvolené nastavenie.