/ / Chyba indexového prehľadávania / Chyby nástrojov pre správcov webových stránok Google a webovú lokalitu, ktorá má relevantné informácie o požiadavke "Časový limit žiadosti" - drupal-7, prehľadávač webových stránok, prehľadávače Google, časový prehľad o požiadavkách

Chyba indexového prehľadávania / Chyby nástrojov Google pre správcov webových stránok a webová stránka, ktorá má relevantné informácie o žiadosti o časový odstup - drupal-7, prehľadávač webových stránok, prehľadávače Google, časový prehľad o požiadavkách

Vytvoril som projekt Drupal a SEO nástrojeModuly, ktoré už boli implementované v tejto lokalite Pomocou nástrojov pre správcov webu som našiel veľa chýb CRAWL a niektoré chyby spojenia DNS, ktoré som opravený vytvoril súbor Sitemap pre danú lokalitu a súbor ROBOTS.txt, potvrdil som rýchlosť na webovej stránke testu rýchlostí webových stránok a overiť ju na značke W3C. Okrem niektorých obrázkov, ktoré nie sú komprimované a chýbajú iné texty,

Webová stránka sa načítava príliš pomaly a keď ju ping získam "žiadosť o časový príjem OUT" a Peer pripojenie sa resetuje,

Mohli by aktualizácie, ktoré som urobil, vzájomne relevantné ?! alebo je to problém z Hostingu alebo Servera ?! a ako to opraviť,

PS: Nemôžem dosiahnuť WHM ani CPANEL, a server APACHE je zastaraný,

odpovede:

0 pre odpoveď č. 1

Problém bol nakoniec hostiteľský problém, nakoniec mi odpovedali späť a teraz to problém vyriešili,

No, každý môže odporučiť poskytovateľa hostingu ?!

Moja webová stránka je drupal projekt, SQL, APACHER a off course PHP :)