/ / Чи стосуються помилки сканування / помилки інструментів Google для веб-майстрів і веб-сайт "Час завершення запиту" - drupal-7, веб-сканер, сканери Google, запит за часом

Помилка сканування / Інструменти Google Webmaster Tools та Веб-сайт із релевантністю запиту "Час очікування запиту" - Drupal-7, веб-сканер, Google-сканери, запит-тайм-аут

Я побудував проект Drupal і інструменти SEOМодулі вже впроваджені на цьому сайті, використовуючи Інструменти для веб-майстрів, я знайшов багато помилок CRAWL та деяких помилок підключення DNS, які я виправив, створив файл Sitemap для сайту та файл ROBOTS.txt, перевірив швидкість веб-сайту на веб-сайті Speed ​​Test і перевірте його на розмітку W3C, крім деяких зображень, які не стискаються і відсутні тексти альт, я не знайшов нічого поганого в сайті,

Веб-сайт завантажується надто повільно, і коли я пінгую його, я отримую запит "Вимкнено OUT" і скидається Peer-з'єднання

Чи можуть оновлення, які я зробив, відповідати один одному ?! або це проблема від хостингу або сервера ?! і як це виправити,

PS: Я не можу досягти WHM, ні CPANEL, і сервер APACHE застарілий,

Відповіді:

0 для відповіді № 1

Проблема була, нарешті, проблемою хостингу, вони нарешті відповіли мені, і вони вирішили проблему зараз,

Ну, будь-хто може рекомендувати хостинг-провайдера ?!

Мій сайт - це проект drupal, SQL, APACHER і поза курсом PHP :)