/ / foundation 5 аккордеонний експозиційний вміст - zurb-foundation-5

фундамент 5 аккордеон експонований зміст - zurb-foundation-5

Я намагаюся використати код нижче Foundation5. Проблема полягає в тому, що вміст виставляється під навантаженням. Мені потрібно, щоб він був прихованим до натискання. Я зміг сховати його, але потім він не розшириться. Будь-яка пропозиція буде дуже вдячна.

Дякую

<div class="row">
<div class="large-12 columns">
<dl class="accordion" data-accordion>
<dd class="accordion-navigation">
<a href="#panel1b">XXXXXXXXS</a>
<div id="panel1b" class="content active">
Panel 1. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
</div>
</dd>
</dl>

Відповіді:

1 для відповіді № 1

Відповідно до Документи фонду, клас active використовується для відображення відповідного вмісту. Тому, якщо ви не хочете, щоб ваш вміст відображався під час завантаження сторінки, видаліть цей клас active. Крім того, не забудьте зберегти свою розмітку HTML. У прикладі, який ви вказали, я бачу багато недійсних розміток, таких як незакриті теги. Ваша остання розмітка має виглядати так:

<div class="row">
<div class="large-12 columns">
<dl class="accordion" data-accordion>
<dd class="accordion-navigation">
<a href="#panel1b">XXXXXXXXS</a>
<div id="panel1b" class="content">Panel 1. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.</div>
</dd>
</dl>
</div>
</div>