/ / Adobe Flash / Animate приглушує конкретний звук - actioncript-3, спалах, аудіо, сценарій дій

Adobe Flash / Анімація виключає звук - actionscript-3, flash, audio, actionscript

я в відчайдушно потрібна допомога! У мене відключена кнопка тумблення, яку я зробив після підручника на youtube в Adobe Animate / Flash, використовуючи action-script 3.0, і він ігнорує все як слід. Однак мені зараз це потрібно, щоб лише вимкнути фонову музику, оскільки вона вимкнення моїх відео! Як я можу змінити код, щоб переконатися, що лише фоновий звук вимкнено, а не відео?

function setMute(vol)
{
var sTransform:SoundTransform = new SoundTransform(1,0);
sTransform.volume = vol;
SoundMixer.soundTransform = sTransform;
}


var Mute:Boolean = false;

mute_btn.addEventListener(MouseEvent.CLICK,toggleMute_btn);

function toggleMute_btn(event:Event){ if(Mute)
{
Mute = false; setMute(1);
soundLines.gotoAndStop(1);
}
else
{ Mute = true; setMute(0);
soundLines.gotoAndStop(2);
}
}

Відповіді:

0 для відповіді № 1

У Adobe Animate (AS3) розробник може додавати аудіо в основному двома способами, аудіо тимчасової шкали та зовнішнім звуком, завантаженим сценарієм. Існує ще більше способів додавання звуку до фільму Flash.

У разі аудіо тимчасової шкали, яке вбудовується та відтворюється на ході фільму, ви можете просто зупинити фільм, що містить цей аудіозапис, викликаючи ефект немов для цього конкретного звуку.

Приклад:

Якщо у вашому кінокліп на ім’я BG міститься ваша фонова музика, ви можете написати BG.stop(); для німих і BG.play(); для відновлення звуку. Це найпростіший метод з усіх.

У разі передачі аудіо із зовнішнього джерела за допомогою коду,

var bg:Sound = new Sound();
var bgChannel:SoundChannel = new SoundChannel();
bg.load(new URLRequest("test.mp3"));
bgChannel = bg.play();
function vol(v:uint){
var sT:SoundTransform = new SoundTransform();
sT.volume = v;
bgChannel.soundTransform=sT;
}
setTimeout(vol,1000,0);

Аналогічно встановіть vol для більш високого значення для вмикання.