/ / AS3: FLASH DESKTOP APP, ЯКИЙ МОЖЕ СКАЧАТИ З ВЕБ-САЙТУ - actionscript-3, flash

AS3: FLASH DESKTOP APP, ЩО МОЖЕ СКАЧАТИ З ВЕБ-САЙТУ - actionscript-3, flash

Я планував зробити гру для аптекистудент. він буде грати на робочому столі. але я справді не мав досвіду, щоб створити програму, яку можна завантажити з сервера. Я планував зробити її спочатку на 2 рівні. але коли люди хочуть отримати більш високий рівень, їм потрібно завантажити з мого веб-сайту. якщо це можливо , хто-небудь може дати мені посилання або щось, що я можу вивчити для цього. будь ласка, дайте мені посилання на цей вид. дуже тобі дякую :)

Відповіді:

0 для відповіді № 1

Те, про що ви просите, може бути складною процедурою. Основи отримання інформації з веб-сервера - використання URLLoader. Ви можете посилатися на посилання Adobe URLLoader за цим посиланням.

http://help.adobe.com/en_US/FlashPlatform/reference/actionscript/3/flash/net/URLLoader.html

Щоб цей процес працював, вам потрібноперетворіть свої рівні у файли, які можна завантажити та використовувати у вашій програмі. Вони можуть бути такими простими, як документи XML або JSON, або складними, як SWF-файли. Це вам вирішувати вам, щоб вибрати найкращий спосіб створення нових рівнів.