/ / чому Структура сховища та одиниця роботи в MVC та EntityFramework? [закрито] - asp.net-mvc-3, сутність-фрейм-4, репозиторій-зразок, одиниця роботи

чому шаблон сховища та одиниця роботи в MVC та EntityFramework? [closed] - asp.net-mvc-3, entity-framework-4, repository-pattern, unit of work

Я розробник .Net. Я хотів би знати, чому використовується шаблон сховища і одиниця роботи в MVC і EntityFramework. Plz скажіть мені сценарій, де я можу використовувати репозиторій і модель роботи.

Відповіді:

2 для відповіді № 1

OK - По-перше, шаблон сховища. Чому? Уявіть собі сценарій, у якому у вашій програмі є база даних - скажімо, SQL 2000. Потім потрібно оновити базу даних до SQL 2008 і Entity Framework. Якщо ви не маєте шаблону Repository, це може виявитися дуже втомливим. Чому ?, уявіть собі, що доступ до даних реалізований за допомогою ADO.net. Дуже відрізняється від LINQ до Entities. будуть засмічені через виклики для доступу до даних.

Тепер, якщо ваша програма використовувала сховищеШаблон, який буде викликати, наприклад, метод GETCUSTOMER () у сховищі. Це не хвилює, як GETCUSTOMER () отримує свої дані, тому що це DECOUPLED з фактичного доступу до даних. Він виходить лише до сховища. Отже, коли ви копіюєте ваш код ADO.NET і замінюєте його технологією доступу до даних Entity Framework, вам не доведеться зіштовхуватися з цим додатком, а лише з доступом до даних.

РОБОТА: Уявіть собі цей сценарій. Клієнт тільки що зареєструвався на вашому сайті. 1.Ви повинні додати свої дані до розділу "Облікові записи". 2. Вони також підписалися на інформаційний бюлетень. І, 3. Вам потрібно надіслати їм підтвердження електронною поштою, щоб активувати свій обліковий запис. Ці 3 речі ВСІ повинні відбутися для успішного реєстрації нового клієнта і можуть вважатися UNIT роботи. Вона має деякі паралелі до транзакції бази даних.