/ / Пропозиції щодо шаблону Drupal 7 - використовувати підкаталог на основі типу вмісту? - drupal-7, drupal-шаблони

Рекомендації щодо шаблону Drupal 7 - використовуйте підкаталог на основі типу вмісту? - Друпал-7, драпаль-шаблони

Я хотів би організувати свої теми Drupal так:

[themeDir]/templates/[contentType]/node.tpl.php
[themeDir]/templates/[contentType]/page.tpl.php
[themeDir]/templates/[contentType]/html.tpl.php

Ви помітите, що файли шаблонів використовуютьімена за замовчуванням, без попередніх імен типів вмісту. Таким чином я можу занести папку до своєї теми, що містить набір шаблонів, які я хотів би використовувати для цього типу вмісту.

Я спробував більшість методів додавання пропозицій шаблонів у різні функції template.php, але, здається, не можна розібратися з правильним способом цього. Чи можна це навіть зробити?

Я б хотів трохи відгуків. Яким було б струнко, якби теми Drupal 7 можна було розробити так? Чи це можливо?

Заздалегідь спасибі. Привітання!

Відповіді:

0 для відповіді № 1

Чи знаєте ви умова іменування шаблонів Drupal? Ви також можете структурувати свої шаблони в каталозі шаблонів. node.tpl.php є типовим для вузлів. Якщо у вас є тип вмісту з шаблоном, вам доведеться його назвати node--{type}.tpl.php щоб Друпал забрав його. Це хороша практика зберігати каталог шаблонів, структурований за допомогою підкаталогів, але це необов'язково. Поки вони перебувають у каталозі шаблонів, Drupal здійснюватиме пошук за умовами іменування.

Тепер щодо за замовчуванням ті (html.tpl.php, page.tpl.php, node.tpl.phpтощо), вони вважаються Основні шаблони, ви можете помістити їх у піддиректорію система або за замовчуванням але це також необов’язково. Тоді для типу вмісту, наприклад: Стаття рекомендується використовувати піддиректорію стаття & дотримуйтесь правила імені для вашого вузла, яке дасть вам article/node--article.tpl.php. Більше піддиректорій як погляди, регіонах також часто використовуються.

Більше інформації про конвенції щодо імен шаблонів можна знайти на Drupal.org " Drupal 7 Template Suggestions