/ / SharePoint2010 редактор контенту? - sharepoint-2010, веб-частини

Редактор змісту SharePoint2010? - Sharepoint-2010, веб-частини

Я будую веб-сайт, який буде активно використовувативеб-сторінок редактора вмісту, щоб дозволити додавати вміст. Недоліком цього є те, що за замовчуванням редактор контенту надає "редактор текстових файлів", який є корисним для додавання даних, але поганий, оскільки він має потенціал для розриву стилів. У мене є два рішення:

По-перше, зробити деякі кодування, щоб яким-небудь чином визначили стилі CSS, додані до меню стилів Rich Text Editor.

Друге, що має бути швидше, - це простовимкніть текстовий редактор Rich, тобто вимкніть шрифти, стилі тощо в редакторі Rich Text, щоб користувачі могли вводити дані, а не обробляти стиль.

Для двох думок, чи є це можливим і що буде найшвидшим способом досягти цього?

Будь-яка допомога дуже цінується!

Спасибі заздалегідь

Відповіді:

1 для відповіді № 1

Весь зміст багатофункціонального текстового редактора - цедозволяти користувачеві вводити стильовий контент, як вважають за потрібне. Якщо ви не хочете, щоб будь-який стиль, який буде застосований через RTE, або створювати правила стилю у вашому CSS, щоб перекривати все, що вводиться користувачем, або використовувати поля вмісту на основі декількох рядків тексту, а не багатого тексту.


0 для відповіді № 2

Основні технологічні системи нещодавно випустили, як відео на управління контентом на SharePoint 2010. Я включив посилання на сайт, який має посилання на відео та їх канал YouTube.

http://coregb.com/blog/archive/2011/12/01/content-organiser-in-sharepoint2010.aspx