/ / Відновлення двох баз даних з одного файлу резервної копії (SQL Server 2005)

Відновлення двох баз даних з одного файлу резервної копії (SQL Server 2005) - sql-server-2005, резервне копіювання, відновлення бази даних

У мене є файл .bak, який містить резервні набори два різних баз даних. Це було зроблено за допомогою плану обслуговування сервера sql. Тепер я повинен відновити обидві бази даних. Проблема в тому, що під час відновлення першої бази даних (db_companies) інша база даних (db_data) дає помилку:

Не вдалося відновити для сервера "SBSERVER". (Microsoft.SqlServer.Smo)

System.Data.SqlClient.SqlError: Логічний файл "CompaniesDB" не є частиною бази даних "DataDB". Використовуйте ВІДНОВИТИ FILELISTONLY для переліку імена логічних файлів. (Microsoft.SqlServer.Smo)

Майстри відновлення бази даних показують обидві бази даних, і я вибираю повні і найостанніші диференціальні набори. Покажіть команду RESTORE FILELIST тільки КомпаніїDB. Що з цим?

Я також спробував RESTORE DATABASE WITH MOVE, але він не розпізнає логічне ім'я DataDB.

Чи є спосіб відновити DataDB з набору резервних копій?

Відповіді:

1 для відповіді № 1

Після виконання деяких інтенсивних досліджень, я, нарешті, дізнався, що це помилка в sql-сервері 2005. Після установки SP3 все пройшло нормально.


0 для відповіді № 2

1) Якщо ви (в Management Studio), від'єднайте db_data, створіть резервну копію існуючого mdf і журналу, а потім повністю видаліть базу даних, переконавшись, що mdf і log зникли з оригінальної папки DATA.
2) Потім клацніть правою кнопкою миші на базах даних і перейдіть до "Відновити базу даних"
3) Спочатку виберіть джерело! Перейдіть у розділ "З пристрою" та перейдіть до файлу .MDF
4) Тепер розгорніть випадаючий список з заголовком "До бази даних" у розділі "Призначення для відновлення" і виберіть db_data.
5) Натисніть OK
6) Він повинен відновлювати штраф, клацнути правою кнопкою миші на ньому, перейти до властивостей і встановити власника.

Зверніть увагу, що це я використовую MSSQL 08, але якщо пам'ять обслуговує мене, то не було різниці в менеджменті для 05.

Я впевнений, що хтось інший тут знає чистий шлях, але вище буде працювати.


0 для відповіді № 3

Файл bak може не мати резервної копії обох баз даних.

Залежно від налаштувань, це одна резервна копія на файл, якщо файл не є "пристроєм", і резервна копія не ініціює пристрій / файл.