/ / Додавання інсталятора PostgreSQL до мого власного інсталятора програм - visual-studio-2010, postgresql, installer

Додавання інсталятора PostgreSQL до мого власного інсталятора додатків - visual-studio-2010, postgresql, installer

Я створив проект інсталятора Visual Studio 2010 і додав postgresql-9.2.401-windows.exe файл до нього. У користувацькій дії "Зробити" я додав цей файл, видалив будь-які аргументи та встановив InstallerClass до False.

Тепер, коли я запускаю інсталятор мого додатка,Налаштування PostgreSQL запускається, показує його екран сплеску, а потім переходить до 100% використання процесора та починає протікати пам'ять на тривалий час (звичайно довше, ніж на кілька хвилин), після чого вона виключається. Запуск .exe на цьому комп’ютері працює просто чудово.

Як я повинен упакувати PostgreSQL у своєму інсталяторі?

Відповіді:

1 для відповіді № 1

Особисто мені не подобаються програми, які мовчкивстановити стандартний PostgreSQL для Windows. Це дуже дратує отримання публікацій списків розсилки від людей, які "запитують" Що це за PostgreSQL і чому він використовує 88 мільйонів мегабайт оперативної пам’яті, я не вимагав цього, видаляйте зараз! ".

(Так, я здебільшого говорю про певну надокучливу програму підрахунку азартних ігор з ініціалами PT, чиє ім’я я не зазначу прямо).

Якщо ви збираєтесь комплектувати PostgreSQL, це було б чудово, якщо ви могли б використовувати порт не за замовчуванням і каталог даних за замовчуванням. Якщо ви встановите службу для її автоматичного запуску, не використовуйте ім'я служби за замовчуванням postgresql-[version] але щось подібне myapp-database або myapp-postgres.

Це все робиться набагато простіше, якщо ви просто з'єднаєте бінарні файли PostgreSQL у своєму інсталяторі, а потім створіть послугу самостійно за допомогою інструментів інсталятора або через sc.exe. Ви можете вибрати просто pg_ctl запускати / зупиняти сервер всередині вашої програми, хоча це вимагає певної думки щодо дозволу доступу до каталогу даних.

Мінусом є те, що при наявності оновлень PostgreSQL вам потрібно оновити інсталятор. З іншого боку, ви, мабуть, не "т хочеш люди, які оновлюють PostgreSQL незалежно від оновлень програмного забезпечення.

Я пропоную використовувати .zip бінарні файли від тут і зв’язуйте їх безпосередньо з вашим інсталятором.

Якщо ви дійсно повинні використовувати інсталятор, який виконується документація містить інструкції щодо безшумної установки.