/ / візуальна студія 2012 веб-і робочий стіл - візуальна студія-2012

візуальна студія 2012 веб та настільний комп'ютер - візуальна студія-2012

У мене візуальна студія 2012 Express для Інтернету, тепер мені потрібно зробити прикладну програму для настільних комп'ютерів, потрібно завантажити Visual Studio 2012 Express для настільних комп'ютерів, чи є який-небудь додаток, який я можу встановити на веб-видання? Дякую

Відповіді:

6 за відповідь № 1

потрібно завантажити Visual Studio 2012 Express для настільних комп'ютерів

Так ти зробиш.

Це частина обмеження експресних випусків.


6 для відповіді № 2

Ви можете створювати проекти Class Library в Інтернетівидання Visual Studio Express, змініть тип виводу на властивості проекту на консольну програму або додаток Windows, додайте будь-які посилання на бібліотеку, які вам потрібні (зокрема, для програми Windows, оскільки жодна з форм не буде включена за замовчуванням); йди звідти

Це добре працює для консольних програм, але яУявіть, що ви збираєтеся вирішувати проблеми з додатками Windows. Шаблони проектів відсутні, тому ви самостійно встановлюєте речі з нуля. Дизайнер форми, ймовірно, не існує, або якщо воно, ймовірно, буде виграно, як очікувалося. І це не зовсім підходить для програм Windows Store.

Набагато простіше просто завантажити обидва видання і запускати їх обох. Я вже кілька разів працював під час роботи Web, Desktop, Windows 8 та Database, без проблем.