/ / як створити каталог, який фактично містить вміст 2 інших каталогів - windows-7, symlink

як створити каталог, який практично має вміст 2 інших каталогів - windows-7, symlink

Чи є в Windows 7 спосіб створити каталог, у якому віртуальним вмістом є всі файли та папки з 2 інших фактичних каталогів?

Я сподіваюся, що зможу визначити єдиний каталог, який відображає вміст 2 інших каталогів за допомогою симбінків чи чогось іншого, без копіювання файлів.

* редагувати: мені потрібно мати можливість вказати комбінуючий каталог як шлях до файлу. Схоже, використання бібліотеки не дозволяє мені це робити.

c: actualdir1 a, b

c: actualdir2 c, d

c: virtualdir a, b, c, d

Дякую

Відповіді:

0 для відповіді № 1

Ні, я не думаю, що це можливо без написання власного розширення Shell. Однак, залежно від того, що ви шукаєте, можливо, використання бібліотек Windows 7 зробить трюк.


1 для відповіді № 2

Здається, для цього ідеально підходять бібліотеки.Ви можете створити бібліотеку та додати до неї папки з коду, а потім використовувати бібліотеку майже в будь-якому місці, де ви б використовували папку. Ви не згадуєте, якою мовою ви хочете скористатися - для керованого коду Windows API Code Pack має деякі обгортки для матеріалів оболонки, а з C ++ ви можете використовувати API оболонки.

(Якщо ви запитуєте як користувач, тоді відповідь все одно є бібліотеками, але питання не є актуальним і належить SuperUser.)