/ / Як встановити файли xnb в проекті Monogame Windows Phone 8 Game? - windows-phone-7, xna, windows-phone-8, моногама

Як встановити файли xnb на програму Monogame Windows Phone 8 Game? - windows-phone-7, хна, windows-phone-8, моногам

Я жодного разу не знайшов підручника, щоб змусити файли xnb працювати. Всі вони використовують не Windows Phone 8 (метро 8 Win тощо).

Чи може хтось керувати мені, щоб мої файли xnb працювали в MonoGame Windows Phone 8 Game project? Тому що нічого, що я шукаю, не приносить користі.

Крім того, чи можу я створити XNB за допомогою ігрового проекту XNA для Windows (з VS 2010) чи потрібно, щоб проект був Windows Phone Game (я не встановив WPhoneSDK 7.1, але встановив 8-й у VS2012)

Я поки що використовую декілька способів і продовжую створювати Microsoft.Xna.Framework.ContentLoadException

Дякую

Відповіді:

8 для відповіді № 1
  1. Складіть активи в xnb "s, використовуючи XnaContentCompiler.

  2. Помістіть файли у папку вмісту, створену за допомогою шаблону MonoGame.

  3. Змініть властивості на Build Action = Content і Копіювати в Output Directory = Copy if Newer.

  4. Зробіть свою нормальну справу var t = Content.Load<Texture2D>(@"TextureName");.