/ / Неможливо встановити додаток, зроблений за допомогою програми Studio Studio Windows Phone 8 - windows-phone-8, установка

Не вдалося встановити додаток, виконане за допомогою App студії Windows phone 8 - windows-phone-8, установка

Спочатку мені вдалося встановити на свій lumia 620 програми, зроблені за допомогою студії додатків. Тепер я отримую таку помилку.

"Ми не змогли зв’язатися з MicrosoftРахунок корпорації компанії, щоб переконатися, що ви можете встановити цей додаток. Переконайтеся, що ви підключені до мобільної або Wi-Fi мережі, і ми спробуємо ще раз, як тільки зможемо.
На жаль, може пройти пару днів, перш ніж ми зможемо встановити це з'єднання. Якщо у вас виникають проблеми, зверніться за допомогою до служби підтримки компанії. "

Я "перебуваю в Індії, і я використовую той самий акаунт, який я використовував раніше.

Відповіді:

0 для відповіді № 1

Подивіться на це: Як отримати свій додаток на пристрої Windows Phone?

У ньому детально пояснюються всі кроки, які вам потрібно зробити.


0 для відповіді № 2

Для Windows Phone 8.1

Як і різні сторонні читачі QR-коду для васВи можете також використовувати зір Bing, виконуючи наступні дії. Відкрийте камеру на телефоні Windows. Натисніть кнопку «Лінза» Піктограма пошуку (Іноді кнопка лінз не буде прив’язана до вашого екрана. Ви можете це зробити, натиснувши три крапки і додавши її до своїх прив’язок) Звідси з’явиться нове меню з переліченими лінзами . Виберіть Bing Vision.

Пам'ятайте, що натискаючи «Встановити», ви завантажуєтедодаток Клацнувши Tap, щоб відкрити, ви додаєте сертифікат компанії. Після цього воно повернеться до «Встановити додаток компанії», але вам не потрібно робити це вдруге. У цей момент перейдіть до меню програми, і ви побачите ваш додаток. Наведіть камеру телефону на QR-код, який відкриється за допомогою посилання на сертифікат, і телефон автоматично сканує його. Клацніть «додати», і сертифікат успішно встановлений, як тільки він повернеться до початкової сторінки «Встановити сертифікат». ...... НЕ МОЖЕ ЗНАЙТИ ЦЕ ПОЛІЧНО