/ / Flash CC, AS3 - скидання значення текстового поля після ключового кадру - actioncript-3, flash, textfield

Flash CC, AS3 - скидання значення текстового поля після ключового кадру - actionscript-3, flash, textfield

Я знайшов дивну помилку в FlashКК. У попередніх версіях Flash цього ніколи не було, і це досить важлива річ, тому я "здивований, що не можу знайти будь-яку інформацію про це в Інтернеті ...

У мене є MovieClip з TextField. Десь посередині часової шкали є ключовий кадр, де текстове поле повинно змінити властивості IU (але це ім'я залишається тим самим). На початку фільму я призначаю значення textfield.text і нехай він працює. Текст успішно змінюється, але коли він потрапляє в ключовий кадр, його значення скидає на те, що воно спочатку вбудовано у спалах. Навіть якщо значення було порожнім, вилучите текст ...

Він працював у попередніх версіях Flash до тих пір, поки екземпляр TF існував постійно, але, схоже, більше не працює. Хтось ще мав цю проблему і знайшов рішення?

Простий приклад скріншоту часової шкали та AS:

Відповіді:

0 для відповіді № 1

Flash трактує ключовий кадр як зміну текстувласності теж. Тому вам потрібно повторити tf.text = "blahblah"; або ви можете помістити це текстове поле всередину фільму, а замість текстового поля - mc.tf.text = "blahblah";)