/ / Flash CC, AS3 - resetovanie hodnoty textového poľa po kľúčovom snímke - ActionScript-3, flash, textové pole

Flash CC, AS3 - obnovenie hodnoty textového poľa po kľúčovom snímku - actioncript-3, flash, textové pole

Našiel som, čo sa javí vo Flashi ako podivná chybaCC. V predchádzajúcich verziách programu Flash sa to nikdy nestalo a je to celkom veľká vec, takže som prekvapený, že som o ňom nemohol nájsť žiadne informácie ...

Mám filmový klip s textovým poľom. Niekde uprostred časovej osi je kľúčový rámec, v ktorom by textové pole malo zmeniť jeho vlastnosti IU (ale jeho názov zostáva rovnaký). Na začiatku filmového klipu priradím hodnotu textfield.text a nechám ju bežať. Text sa úspešne zmení, ale keď sa dostane ku kľúčovému rámcu, jeho hodnota sa nastaví na pôvodne zabudovaný formát Flash. Aj keď bola hodnota prázdna, odstráni sa text ...

Pracoval v predchádzajúcich verziách programu Flash, pokiaľ inštancia TF existovala nepretržite, ale zdá sa, že už nefunguje. Mal niekto iný tento problém a našiel riešenie?

Jednoduchý príklad snímky časovej osi a AS:

odpovede:

0 pre odpoveď č. 1

Flash považuje kľúčovú snímku za zmenu textumajetok. Takže musíte zopakovať tf.text = "blalah"; alebo môžete vložiť toto textové pole do filmového klipu a namiesto neho vložiť kľúčové slovo (mc.tf.text = "blalah";)