/ / PayPal - Використовуйте REST API та Adaptive Payments разом - asp.net-mvc-4, paypal, paypal-adaptive-payments, paypal-rest-sdk

PayPal - Використовуйте REST API та Adaptive Payments разом - asp.net-mvc-4, paypal, paypal-adaptive-payments, paypal-rest-sdk

Мені потрібні деякі функції з обох API, але я не хочузнаєте, як це зробити. Прив'язана оплата з адаптивних платежів та замовлення від API REST. Коли хтось натискає кнопку "Купити зараз", мені потрібно створити замовлення та обробити його, але має бути два приймачі, як-от при ланцюжках платежів. Будь-які ідеї? Необхідність проекту MVC.

Відповіді:

1 для відповіді № 1

Спочатку давайте визначимо терміни. Адаптивні платежі це PayPal сервіс, який дозволяє вам зробити:

  1. Прості платежі
  2. Паралельні платежі
  3. Прив'язані платежі

Прості платежі

Ви продаєте свої предмети, і ти - грошіодержувач (також, хтось інший може бути приймачем, і ви можете розміщувати веб-сайт лише, але в більшості випадків ви одержувач), то вам слід запровадити прості платежі:

введіть опис зображення тут

Паралельні платежі

Якщо користувач може розмістити замовлення, яке може містити різні товари від різних продавців, вам потрібно адаптивний платіж - паралельний платіж, як це описано на наступному зображенні:

введіть опис зображення тут

Ця діаграма показує платіж, за яким відправник сплачує декілька одержувачів за допомогою паралельного платежу. При паралельних платежах відправник може побачити транзакцію для кожного отримувача

Прив'язані платежі

Якщо ви є лише одержувачем, а потім ви будете розподіляти гроші іншим одержувачам, що ви повинні реалізувати приховані платежі:

введіть опис зображення тут

Отже, якщо вам потрібно реалізувати всі 3 варіанти, вам потрібно працювати з API Adaptive Payments.