/ / Як порівняти два різних кадри даних у пандах? - python-2.7, панди, рамка даних, порівняйте

Як порівняти два різних кадру даних в пандах? - python-2.7, pandas, dataframe, порівняти

Кадри даних жодним чином не схожі. Вони не мають однакових значень. Я хочу мати можливість порівнювати один стовпчик з одного df з іншим стовпцем з іншого і графікувати їх. Наприклад, один df містить стовпчик з назвою "Офіційна бідність загалом", а інший df має стовпець під назвою "рівень насильницької злочинності". Я хочу мати можливість порівняти ці два.

Я спробував df ["Офіційна бідність_Тотал"].додавати (злочин ["насильницький злочин"]) але це не те, що я шукав. Щоб зробити це просто, я хочу створити нову таблицю з двома стовпцями і мати можливість аналізу нової таблиці.

Відповіді:

2 для відповіді № 1

Ви шукаєте

pd.concat((df["Offical Poverty_Total"], crime["Violent crime"]), axis = 1)

Це вирівняє їх індекси, тому якщо ви змінили впорядкування рядків фреймів даних і хочете просто склеїти їх у порядку, у якому ви їх бачите, зробіть

pd.concat((df["Offical Poverty_Total"], crime["Violent crime"]), axis = 1, ignore_index = True)