/ / "Недійсний тип постачальника вказано" під час підписання маніфесту clickonce у VS2008 - візуальне-студія-2008, clickonce, vsto, підписання коду, pfx

"Неправильний тип наданого постачальника" під час підписання маніфесту clickonce у VS2008 - візуальна студія-2008, clickonce, vsto, код-підпис, pfx

У мене є сертифікат, виданий ЦС на нашій інтрамережі (це "файл V3 sha1 pfx").

Коли я використовую це у підписанні частини мого проекту clickonce (vsto addin), я отримую помилку:

C:Program Files (x86)MSBuildMicrosoftVisualStudiov9.0OfficeToolsMicrosoft.VisualStudio.Tools.Office.Office2007.targets(250,9): error MSB3482: An error occurred while signing: Invalid provider type specified.

Хто-небудь знає, що відбувається тут?

Дякую!

Відповіді:

2 для відповіді № 1

Схоже, що сертифікат V3 виданий outWindows 2008 CA була занадто просунута для моєї скромної .Net 2.0 VS2008 установки ... рішення для мене було вийти з CA видавати Windows 2003 сумісна версія сертифіката, і гей-Presto, я можу використовувати його, щоб підписати мій прекрасний cruddy код!


0 для відповіді № 2

Чи дали вони вам потрібний сертифікат,підписати код? Я розумію, що вони відрізняються від сертифікатів, що використовуються для SSL на сервері. Можливо, вони не створили його правильно, що вони вказали як тип постачальника?

Якщо ви зайдете в менеджер сертифікатів (введіть Certmgr.msc у вікні запуску) і подивіться на сертифікат, чи вказано тип постачальника?

Я перевірив свого менеджера сертифікатів, і я не бачутип постачальника на будь-якому з моїх сертифікатів, придбаних у CA або будь-якого іншого, який я створив, використовуючи MakeCert Visual Studio, тому мені нема з чим порівнювати.

RobinDotNet
відвідайте мій блог ClickOnce