/ / Об'єднати декілька mstest trx файлів в один trx файл - visual-studio-2008, блок-тестування, mstest

Злийте кілька файлів mstest trx в один файл trx - visual-studio-2008, unit-testing, mstest

Ми використовуємо Visual Studio 2008 і MSTest.

У нас є пакетний файл, який розробники використовують, щоб отримати останню версію, побудувати рішення, запустити сценарії бази даних і запустити всі тести.

Проблема в тому, що у нас багато тестових проектів. Тому в кінці розробник повинен відкрити кожний файл trx, щоб перевірити, чи нічого не вдалося.

Чи можна записати всі результати тесту в один trx файл або об'єднати результати в один файл?

Дякую

Шираз

Відповіді:

7 для відповіді № 1

mstest /testcontainer:YourTestContainer1.dll /testcontainer:YourTestContainer2.dll ... + всі інші необхідні параметри mstest, testrunconfig і т.д.


1 для відповіді № 2

То, як я досягав цього, просто повинен був покласти всеперевірте проекти в тому ж файлі рішення (не обов'язково бути файлом рішення, який фактично використовується розробниками), потім додаю локальний конфігурацію testrun до рішення і використовую файл у моїй командній команді mstest.

Таким чином я створюю тільки один trx файл.

Доброта

Дан


1 для відповіді № 3

Під час налаштування aпобудувати сервер, який може обробляти тільки один trx файл з результатами тестування. Запуск усіх тестових збірок відразу не завжди є можливим, наприклад, Мені потрібно виконати модульні тести, розгорнути веб-додаток, а потім виконати деякі тести інтерфейсу на розгорнутій програмі.

Я в кінцевому підсумку злиття моїх TRX файлів за допомогою Утиліта злиття TRX. Деякі відгуки людей на сторінці свідчать про те, що він не працював для них, але це добре працює для мене.


-2 для відповіді № 4
mstest /testcontainer:YourTestContainer1.dll    /testcontainer:YourTestContainer2.dll ...

обмежена! Подумайте про це, якщо у вас великий проект.