/ / Як візуальний компілятор студії ідентифікує синтаксичну помилку до її запуску - visual-studio-2010, visual-studio, visual-studio-2012

Як візуальна студія-компілятор виявляє синтаксичну помилку, перш ніж ми її запускаємо - visual-studio-2010, візуальна студія, візуальна студія-2012

Ми знаємо, що компілятор відповідає за виявлення синтаксичних помилок (з лінкером). Логічно, фаза компіляції починається, коли ми запускаємо програму, натиснувши run або F7. Проте ми помічаємо останні версіївізуальна студія, компілятор може визначити деякі помилки (наприклад, підкреслює невизначені функції червоним кольором), перш ніж навіть запустити тест коду. Моє питання: як це відбувається? чи працює компілятор у фоновому режимі під час фази редагування?

Відповіді:

1 для відповіді № 1

Microsoft Intellisense використовує інструмент під назвою EDG C ++ Front End, що в основному є першою половиною компілятора Edison Design Group C ++. Програма EDG досить відома в світі компіляторів для розуміння незавершене вихідний код - такі речі, як "ви забули aкрапка з комою "і" ця лінія погана, але я можу повернутися в синхронізацію для наступного рядка. "Але це інша технологія компілятора, ніж Visual C ++ (як компілятор, це не так добре), тому іноді ви отримаєте попередження в Intellisense про код, який повністю відповідає, коли ви натискаєте F7 ("Compile").