/ / Будівництво Google Protocol Buffers - візуальне-студія-2013, буфери протоколів

Створення буферів Google Protocol - візуальна студія-2013, протокольні буфери

У мене виникають проблеми зі створенням протоколу Google Buffer 2.5.0 у VS2013.

Зокрема, при міграції коду на VS2013, згенерований звіт говорить мені про це gtest.vcproj і gtest_main.vcproj відсутні.

На випадковості, що це була випадковість, я спробував побудувати це рішення і отримав ~ 85 "Файл не знайдено" помилки щодо файлів у "srcgoogleprotobuf..."

Я фактично відсутні проекти? Якщо так, то чому завантажуваний з проекту протоколу Google Buffers проект не містить у собі все? Якщо ні, то що ще не так?

Відповіді:

1 для відповіді № 1

Ці файли включені в zip (хоча у мене були різні помилки); Ви можете спробувати завантажити його знову і оновити проект знову.

Звіт про оновлення відображав лише для мене попередження. У мене було два види помилок під час компіляції: min / max не знайдено і не може відкрити pdb. Обидві згадані тут: https://code.google.com/p/protobuf/issues/detail?id=531 з рішеннями (включати і використовувати / FS прапор відповідно).

BTW намагаються відкрити zip без видобування і подивитися, якщо вони тут. Можливо, щось вилучено після вилучення? Антивірус, клієнт синхронізації?