main.g.cs та ap.g.cs обхід? - windows-phone-7

Я виконую додаток для wp7 з візуальною майстер-2012, я вже кодував все це, але коли я хочу його налагодити, у мене є проблеми з сторінками main.g.cs і app.g.cs, які автоматично зроблений

У мене є main.xaml, пов'язаний з main.xaml.cs, а також app.xaml з app.g.cs, але коли я намагаюся його налагодити, вони використовують "main.g.cs", а не "main.xaml.cs" з наступною помилкою:

The type "X.main" already contains a definition for "connectionList" C:Users...objDebugcontrollermain.g.cs$

Я поставив deffinition connectionList на сторінку main.xaml.cs, але на головному.cs.s, я маю це deffinition

public partial class main : Microsoft.Phone.Controls.PhoneApplicationPage {

...
internal System.Windows.Controls.ListBox connectionList;
...

[System.Diagnostics.DebuggerNonUserCodeAttribute()]
public void InitializeComponent() {
if (_contentLoaded) {
return;
}
_contentLoaded = true;
System.Windows.Application.LoadComponent(this, new System.Uri(".../main.xaml", System.UriKind.Relative));
this.connectionList = ((System.Windows.Controls.ListBox)    (this.FindName("connectionList")));

Я спробую різні методи, щоб виправити це (видалити і відтворити main.xaml, встановити дію збірки)

Я не можу зрозуміти це, тому, якщо хтось може мені допомогти, я буду справді розумним

PD: Вибачте за мою англійську та моє погане кодування

Відповіді:

0 для відповіді № 1

Схоже, ви вже визначили список в Main.xaml з ім'ям connectionList . Спробуйте перейменувати свій список за іншим іменем, як myConnectionList і подивіться, що станеться.


0 для відповіді № 2

Коли я змінюю ім'я на myConnectionList наmain.xaml і main.xaml.cs, він автоматично змінює deffinition на main.g.cs на myConnectionList і продовжує використовувати main.g.cs замість main.xaml.cs