/ / Які типові середовища, якими повинно бути застосоване рейка, і які їх обов'язки? - рубін на рейках-3

Які типові середовища, якими повинно бути застосоване рейка, і які їх обов'язки? - рубін на рейках-3

Як правило, я звик до: локальний, локальний тест, dev (dev.site.com) і prod (site.com).

З рельсами, локальними є "розробки", вони містять в собі всі мої слова про те, що. Що ви, хлопці, як правило, називаєте кожним навколишнім середовищем на рейках і якими є обов'язки кожного з них?

Я усвідомлюю, що можу змінити розвиток на місцевому рівні, і, швидше за все, це зробить найближчим часом, як правило, за замовчуванням.

Відповіді:

2 для відповіді № 1

Стандартні середовища включають розробку, тестування та виробництво.

  • Розвиток: Зазвичай використовується на локальній машині, де ви виконуєте все своє кодування. Містить докладніші повідомлення про помилки, ніж виробництво, не стискає чи попередньо компілюють активи, а класів кеш-пам'яті або контролерів (так що ви можете перезавантажити свій браузер і побачити зміни негайно).
  • Тест: спеціальне середовище для тестування, не впливаючи на вашу базу даних про розробку (DB очищається між тестами).
  • Виробництво: кінцеве місце призначення. Використовується для вашого сервера виробництва / розгортання, де ви хочете отримати максимальну продуктивність і мінімальну готовність. Інформація про налагодження прихована від користувача, активи стискуються і попередньо складені, і кешування активовано - оскільки коди не очікують значного зміни між виконанням.

Як згадував Дейв, деякі люди додають постановкунавколишнє середовище як своєрідний середній рівень між розвитком і виробництвом, перевірити їх додаток на віддаленому сервері. Часто це просто справа копіювання config / environment / production.rb в config / environments / staging.rb і додати запис до database.yml, тому ваші стадії зміни не впливають на виробничу базу даних.