/ / Рейки 3.1, питання з світильниками і тестуванням - ruby-on-rails-3, блок-тестування, світильники

Rails 3.1, випуски з арматурою та випробуваннями - ruby-on-rail-3, одиничне випробування, світильники

Отже, у мене виникають проблеми з тестами в Rails. Коли я побіг "Rake test" і у мене є щось подібне

http_basic_authenticate_with :name =>Hello.first.myhello, :password =>Hello.first.myhello

Всередині мого контролера, я отримую помилку

"method_missing": невизначений метод "myhello" для nil: NilClass (NoMethodError)

Очевидно, що світильники aren "т завантажується, чи є все одно я можу зробити їх навантаження і це не зазнає невдачі? Використання Rails 3.1.

Відповіді:

0 для відповіді № 1

** редагувати: можливо, пов'язані з питання / відповіді? В основному, вкажіть це у класі тестового блоку:

fixtures :hellos

Якщо це не зробить, ви могли б вставити відповідні частини вашого приладу і тестового класу?

** оригінал:

Я не впевнений у вашому рівні досвіду або в налаштуваннях, щоб підтвердити, що ви тестуєте те, що ви вважаєте тестуванням, чи можете ви додати цей рядок перед рядком у вашому запитанні?

Hello.create(:name => some_value, :password => some_value)

У разі виникнення плутанини,

Невизначений метод "myhello" для nil: NilClass

вказує, що ви насправді не отримуєте жодних записів, а не тому, що у вас немає моделі Hello.