/ / Rails 3.1, problémy s príslušenstvom a testovaním - rubínovo-na-koľajniciach-3, testovanie jednotiek, príslušenstvo

Rails 3.1, problémy s príslušenstvom a testovaním - rubínovo-na-koľajniciach-3, testovanie jednotiek, príslušenstvo

Takže mám problémy so spustením testov v Rails. Keď som bežal "Rake test" a mám niečo také

http_basic_authenticate_with :name =>Hello.first.myhello, :password =>Hello.first.myhello

Vo vnútri môjho kontrolóra som dostal chybu

"method_missing": nedefinovaná metóda `myhello 'pre nulu: NilClass (NoMethodError)

Je zrejmé, že príslušenstvo nie je nabité, je to tak, že ich môžem načítať a nechať sa to zlyhať?

odpovede:

0 pre odpoveď č. 1

** upraviť: prípadne súvisiaca otázka / odpoveď na SO? V zásade to dajte do triedy testovacích jednotiek:

fixtures :hellos

Ak to neurobíte, mohli by ste prilepiť príslušné časti vášho prípravku a testovacej triedy?

** Pôvodná:

Nie som si istý vašou úrovňou skúseností alebo nastavením, aby ste si len potvrdili, že testujete to, čo si myslíte, že skúšate, môžete pridať túto čiaru pred riadok vo vašej otázke?

Hello.create(:name => some_value, :password => some_value)

V prípade nejasností,

nedefinovaná metóda `myhello 'pre nulu: NilClass

znamená, že v skutočnosti nedostávate žiadne záznamy, nie že nemáte model Hello.