/ / Як розгортати зміни у власному стилі на купу головних сторінок у SharePoint - sharepoint-2010

Як розгорнути спеціальні зміни стилю для цілого ряду майстер-сторінок в SharePoint - Sharepoint-2010

Я працюю в SharePoint 2010, і я бувцікаво, чи є спосіб розгорнути одну зміну css на головну сторінку для кожного дочірнього сайту в колекції мого сайту? Я використовую командний сайт, і я використовую v4.master.

Відповіді:

1 для відповіді № 1

Я припускаю, що всі ваші підрозділи посилаються на одну головну сторінку в корені колекції вашого сайту.

Я також припускаю, що оскільки ви використовуєте головну сторінку OOTB (v4.master), вона залишається "недоторканою", і тому у неї немає ніяких спеціальних CSS.

Якщо це досі правильно, у вас є три варіанти:

  1. ПОВІДОМЛЕННЯ CSS. Ви можете створити спеціальний CSS-файл і додатипосилання на нього в голові вашої головної сторінки. Ця зміна повинна бути внесена лише один раз і відображатиметься на всіх сторінках на всіх сайтах, однак це означає, що вам потрібно буде редагувати HTML на головній сторінці, тому я б не рекомендував це, якщо ви використовуєте одну з OOTB такі файли, як v4.master.

<SharePoint: CssRegistration runat = "сервер" Name = "custom.css" After = "corev4.css" EnableCssTheming = "false">

  1. ТЕМА. Створіть нову тему сайту, яка містить вашеспеціальний файл CSS, а потім просто призначити його своєму сайту через інтерфейс налаштувань сайту. Це не вимагає будь-яких змін на головній сторінці, однак теми не застосовуються автоматично до нових підсайтів при їх створенні. Єдиний спосіб автоматизувати це через функцію або приймач функцій.

  2. АЛЬТЕРНАТИ CSS. Створіть власний спеціальний файл CSS, завантажте йогопапку бібліотеки стилів вашого веб-сайту, а потім призначте його як альтернативний CSS. Цей параметр просто дозволяє дизайнеру вказати URL-адресу файлу CSS, який буде завантажений ПІСЛЯ стандартних стилів SP. сайти (за замовчуванням), однак якщо у вас немає ввімкнених функцій публікації, ви не можете встановити це через інтерфейс налаштувань сайту, вам доведеться це зробити за допомогою коду або сценарію Powershell.

Я сподіваюсь, що допомагає.