/ / Результати відображення таблиці SSRS за кількома стовпцями - візуальна студія-2008, звіт-послуги, ssrs-2008

SSRS таблиця відображає результати над кількома стовпцями - visual-studio-2008, reporting-services, ssrs-2008

Я намагаюся створити звіт для відображення імен студентів у Visual Studio 2008 SSRS.

Наприклад, я хотів би, щоб моя таблиця виглядала так:

Студент | Ім'я студента Студент | Ім'я студента

Студент | Ім'я студента Студент | Ім'я студента

В основному я хочу перерахувати студентів у дві колонки. Імена студентів надходять з оператора SQL, який повертає чотирьох студентів. Я можу перерахувати їх усі в одному стовпці тобто Студент | Ім'я студента

Студент | Ім'я студента

Студент | Ім'я студента

Студент | Ім'я студента

Тим не менш, мені було цікаво, якщо є спосіб, щоб перерахувати їх, що йдуть горизонтально.

Я дуже новачка в SSRS, тому це може бутиНайпростіший виправлення, я просто не знаю, як це зробити. Сподіваюся, що питання має сенс, у мене виникли проблеми з дослідженням, тому що я не впевнений, як точно сказати, що я хочу зробити.

Будь-яка допомога оцінена! Дякую

Відповіді:

3 для відповіді № 1

Існує кілька способів зробити це.

1) Ви можете змінити свій запит у вашому наборі даних, щоб додати поле (стовпець Відображення) і використовувати вкладені одноклітинні таблиці, які фільтруються в полі. Докладні інструкції див цей блог.

2) Використовуйте тільки SSRS для створення 2 таблиць і встановіть формулу видимості рядка, щоб кожен інший рядок відображався в першому стовпці. Подивитися це СО питання для подробиць.