/ / Výsledky tabuľky SSRS sa zobrazujú vo viacerých stĺpcoch - visual-studio-2008, reporting-services, ssrs-2008

Výsledky zobrazenia tabuliek SSRS sa zobrazujú vo viacerých stĺpcoch - visual-studio-2008, reporting-services, ssrs-2008

Pokúšam sa vytvoriť správu, ktorá bude zobrazovať mená študentov vo Visual Studio 2008 SSRS.

Napríklad by som chcel, aby môj stôl vyzeral takto:

Študent Meno študenta Študent Meno študenta

Študent Meno študenta Študent Meno študenta

V podstate chcem uviesť študentov v dvoch stĺpcoch. Mená študentov pochádzajú z príkazu SQL, ktorý vráti štyroch študentov. Môžem ich všetky uviesť v jednom stĺpci tj Študent Meno študenta

Študent Meno študenta

Študent Meno študenta

Študent Meno študenta

Zaujímalo by ma však, či existuje spôsob, ako ich vymenovať, aby namiesto toho smerovali vodorovne.

Som pre SSRS veľmi nová, takže by to mohol byťNajjednoduchšia oprava, nie som si istá, ako to urobiť. Dúfajme, že táto otázka má zmysel, nemal som problém ju preskúmať, pretože nie som si istý, ako presne povedať, čo hľadám.

Akákoľvek pomoc je vítaná! Ďakujem

odpovede:

3 pre odpoveď č. 1

Existuje niekoľko spôsobov, ako to urobiť.

1) Môžete zmeniť svoj dotaz v množine údajov a pridať pole (stĺpec Zobraziť) a použiť vnorené jednobunkové tabuľky, ktoré sú na poli filtrované. Podrobné pokyny nájdete v časti tento blog.

2) Použite iba SSRS na vytvorenie 2 tabuliek a nastavenie vzorca viditeľnosti riadkov tak, aby sa každý druhý riadok zobrazoval v prvom stĺpci. vidieť túto otázku SO pre podrobnosti.