/ / Je možné importovať projekt (hru) z Flash cs4 do FlashDevelop? - actionscript-3, flash, flashdevelop

Je možné importovať projekt z hry Flash cs4 do FlashDevelop? - actionscript-3, flash, flashdevelop

Je možné importovať projekt (hru) z Flash cs4 do FlashDevelop? A ako to bude fungovať, napríklad časový rozvrh?

odpovede:

0 pre odpoveď č. 1

Nie je to také ľahké, ak máte v systéme kódčasovej osi, budete musieť urobiť bez časového harmonogramu. Diela môžete importovať spolu s ich kódom časovej osi, ak pracujú tak, ako chcete, inak nebudete môcť nijakým spôsobom tento kód upravovať. Áno, existuje zložitá metóda addFrameScript() čo vám umožňuje pridať nejaký kód do MovieClip,ale prepíše všetko, čo tam bolo prvýkrát. V skutočnosti je lepšie nekódovať na časovej osi, pretože nemáte úplnú kontrolu nad tokom vykonávania a vynechanie niektorého riadku v rámci snímky X môže spôsobiť divné následky na následné snímky alebo na celkovú integritu hry.

FlashDevelop dokáže analyzovať SWF na zdroje, SWCtiež, ale nemôžete otvoriť súbor FLA, takže budete musieť urobiť veľa práce, aby ste svoju hru presunuli z Flash CS. Podobne som išiel, keď vypršalo moje skúšobné použitie Flash CS4, veľa som nemal na časovej osi, s výnimkou animovaných filmových klipov, ktoré som chcel nekonečne opakovať, prípadne som chodil okolo filmových klipov celkom v prospech menej sofistikovaných, ale vysoko viac zmeniteľná trieda Sprite.