/ / Drupal 7 importovať stránku programovo - drupal-7

Drupal 7 importuje stránku programovo - drupal-7

Som sa snaží vytvoriť skript pre automatické import dát z jedného drupal stránky na iné. Mám stránky foo.com a bar.com "Snažím sa importovať všetko od bar.com do foo.com.

Zatiaľ sa mi podarilo napísať skript, ktorý importujevšetky typy obsahu, uzly, bloky atď. Všetko, čo zostalo, je importovať stránku s obsahom. Modul CTools má jasnú funkciu na exportovanie údajov stránky (panely, varanty a atď.), Ale nemôžem nájsť funkciu importu. (v admin paneli je spôsob, ako importovať exportovanú stránku, ale import prechádza množstvom funkcií, je príliš ťažké sledovať celú cestu)

Existuje jednoduchší spôsob, ako importovať stránku programovo?

odpovede:

0 pre odpoveď č. 1

Ak chcete importovať čokoľvek z jednej stránky do druhej, robíte synchronizácia stránok, A najlepší nástroj na to je Drush a príkazy rsync a sql-sync. Pozrite sa na Použitie programu Drush na synchronizáciu a nasadzovanie lokalít.

Ak chcete importovať iba panelové stránky, môžete použiť Import panela a samozrejme Vlastnosti.

Alternatívnou možnosťou je demonštrácie modul na vytvorenie snímok stránok. Potom je možné použiť vlastný modul s tlačidlom na aktiváciu demo snímky.

A alternatívnejšou myšlienkou je vytvoriť niektoré moduly funkcií (ktoré pridávajú obsah, zobrazenia, panely atď.) A potom jednoduchý modul, ktorý bude mať všetky tieto moduly podľa potreby.