/ / Ako používať názov definovaný v súbore Excel na iný súbor Excel - Excel-2007

Ako používať názov definovaný v súbore Excel do iného súboru excel - excel-2007

V súbore programu Excel som definoval názov rozsahu údajov. Teraz chcem použiť rovnaký názov v rôznych súboroch programu Excel. Snažil som sa cez rôzne zdroje, ale nie som si istý, ako to urobiť.

Aktuálne Soln: Kopírujem údaje zo zdrojového súboru a znovu definujem názvy rozsahu. Zdá sa však, že je to duplicitné a vytvára zbytočný priestor.

Prosím, dajte mi na to dobrý prístup.

odpovede:

0 pre odpoveď č. 1

V inom zošite programu Excel by ste museli zadať názov zošita, ktorý obsahuje pomenovaný rozsah (a jeho pracovný hárok, ak rozsah pre rozsah je Pracovný hárok a nie Zošit, napr. =VLOOKUP(B2,[SO20113631.xlsx]Sheet1!vRange,2,0)) a ak by zdrojový zošit nebol v tom čase otvorený, jeho cesta tiež.

Príklad rozsahu, ktorý by mohol byť použitý ako vyhľadávacia tabuľka, je:

Príklad SO20113631

kde A1: B4 je pomenovaný rozsah zošita vRange v zošite na ľavej strane a tento zošit je otvorený v rovnakej relácii programu Excel ako "book2".

S cestou môže odkaz vyzerať ako niečo
"D:folder1folder22[SO20113631.xlsx]Sheet1"!vRange v prípade lokálneho disku (napr D:), kde sú jednotlivé obrátené čiarky kritické. Toto všetko nemusíte zadávať, ak je referencia pridaná počas otvorenia zdrojového hárku, pretože cesta bude automaticky pridaná pri zatvorení danej knihy. Nebude však automaticky aktualizovaný, ak sa zdrojové umiestnenie presunie počas zatvorenia.