/ / Kopírovať stránku vytvorenú v dizajnéri sharepoint na iný server, kde nie je žiaden návrhár [closed] - sharepoint-2010, sharepoint-designer, custom-lists

Skopírujte stránku vytvorenú v dizajnéri sharepoint na iný server, kde neexistuje návrhár [closed] - sharepoint-2010, sharepoint-designer, custom-lists

Mám vlastný zoznam v mojom partnere 2010 miesto. Uskutočnili sa niektoré úpravy, ako je pridanie parametrov a filter. Teraz môj problém je, že musím použiť tento prispôsobený zoznam na inom serveri, kde nie je žiadny designer.How to môže byť achieved.Please mi pomôžte v tomto, vďaka

odpovede:

2 pre odpoveď č. 1

Nainštalujte aplikáciu SharePoint Designer na svojom počítači a sprístupnite všetky lokality, pre ktoré máte povolenie. SPD nežije na serveri.

Znovu v zozname: v zozname nastavení kliknite na "Uložiť zoznam ako šablónu", potom v kolekcii lokalít prejdite na stránku Akcie> Nastavenia lokality> Riešenia. Prevezmite súbor s riešením. Prejdite na stránku druhého servera, odovzdajte ho do galérie riešení kolekcie lokalít a aktivujte riešenie. Teraz môžete vytvoriť zoznam z tejto šablóny zoznamu na iných stránkach servera.