/ / Visual Studio - Ako nahradiť prípad na uchovávanie textu - visual-studio-2010, ide, editor

Visual Studio - Ako nahradiť prípad zachovania textu - visual-studio-2010, ide, editor

Pomocou dialógového okna Nájsť a nahradiť v programe Visual Studio (2010) je možné nahradiť nejaký text, ale zachová sa prípad nahradenia textu.

tzn. Chcem zmeniť „foo“ na „bar“, ale v mojom kóde mám Foo, foo a FOO. Chcem, aby náhrada bola Bar, Bar, BAR resp.

Je to možné? Mám podozrenie, že musím používať funkciu regulárneho výrazu, ale potrebujem pomoc.

UPRAVIŤ: Viem, že môžem nastaviť možnosť zápasu, ale všetkytáto voľba obmedzuje nahradenie na text, ktorý zodpovedá prípadu hľadaného výrazu. Takto to robím v súčasnosti, ale je únavné robiť tri výmeny - foo, Foo a FOO

odpovede:

4 pre odpoveď č. 1

Je to - jednoducho rozšírte Find Options oblasť Find and Replace dialógové okno a skontrolovať Match Case checkbox.

Úplnú dokumentáciu k dialógovému oknu nájdete tu:

Match case - Zobrazujú sa iba príklady funkcie Findaký reťazec sa zhoduje podľa obsahu aj od prípadu. Napríklad pri vyhľadávaní výrazu „MyObject“ s vybratým prípadom zhody sa vráti „MyObject“, ale nie „myobject“ alebo „MYOBJECT“.


Upraviť: (po objasnení)

Neviem o ľahkom spôsobe, ako robiť to, čo chcete. Možno by sa mohol skonštruovať RegEx, ktorý by to urobil, ale mám podozrenie, že vykonanie 3 vyhľadávaní a nahradenia by bolo rýchlejšie, ľahšie a menej náchylné na chyby ako RegEx, v tomto prípade.


1 pre odpoveď č. 2

Myslím, že ak použijete "match case" = true, môžete nahradiť "Foo" za "Bar" a "foo" za "bar"