/ / DevExpress Code Indent Guidelines 11.2 - Visual-Studio-2010, pluginy, IDE, devexpress, coderush-xpress

DevExpress Code Indent Guidelines 11.2 - vizuálne štúdio-2010, pluginy, ide, devexpress, coderush-xpress

Už asi 6 mesiacov používam bezplatný refaktoringový nástroj DevExpress (nech sa páči!). Jednou z mojich obľúbených funkcií sú pokyny pre zarážky kódu.

Na druhý deň som si všimol, že vydali novýverzia, tak som upgradoval (bol na 11.1 a upgradovaný na 11.2). Po aktualizácii pokyny zmizli. Je možné ich znova zapnúť v 11.2? Ak áno, ako to urobím?

(ako nižšie ..)

Pre prípad, že by niekto vedel, o čom hovorím, tu je obrázok

odpovede:

2 pre odpoveď č. 1

Používam tiež program CodeRush XPress 11.2, ale riadky sú pre mňa viditeľné. Pokúste sa odinštalovať všetky verzie aplikácie CodeRush XPress a potom znova nainštalujte aplikáciu CodeRush XPress 11.2.

Ak máte problémy s CodeRush, mali by ste sa obrátiť na podpora stránky DevExpress. Nemal som s nimi problémy a všetky chyby, ktoré som nahlásil, boli vyriešené v nasledujúcej verzii.


1 pre odpoveď č. 2

V časti Možnosti v rámci Editor-Painting povoľte štrukturálne zvýraznenie.


0 pre odpoveď č. 3

tieto kódovacie riadky majú čo do činenia s JustCode i, deaktivoval som plug-in, pretože to aj tak nepotrebujem a odišli :)