/ / Visual studio 2013 sa nemôže pripojiť k službe SharePoint Online - Visual-Studio-2013, office365, online zdieľanie

Visual Studio 2013 sa nemôže pripojiť k službe SharePoint Online - vizuálne-štúdio-2013, office365, sharepoint-online

Mám účet Office 365 a snažím sa vytvoriť aplikáciu SharePoint cez Visual Studio 2013. Tu sú kroky:

  1. Otvorte VS 2013 a vyberte Office/SharePoint > App for SharePoint (typ meno) a potom kliknite na OK
  2. Zadávam URL stránky (samozrejme https://) a vyberte položku SharePoint-Hosted a potom kliknite na Finish
  3. Zobrazí sa dialógové okno overenia Office 365. Zadám užívateľské meno a heslo a otvorí sa SharePoint v rovnakom obdĺžnikovom dialógovom okne a zostane tam a nič sa nestane:

i.stack.imgur.com/ZgyW9.png

i.stack.imgur.com/rlUpJ.png

Ak kliknem na ikonu zavrieť na Connect to SharePoint V dialógovom okne, ktoré stále zobrazuje moju webovú stránku SharePoint, sa zobrazí nasledujúca chyba:

tu zadajte popis obrázku

Ak kliknem na tlačidlo OK, znova sa zobrazí dialógové okno Pripojiť k službe SharePoint

tu zadajte popis obrázku

Máte nejaký nápad? Je zvláštne, že to môžem urobiť na mojej druhej pracovnej stanici.

Vďaka,

odpovede:

0 pre odpoveď č. 1

Narazil som na rovnaký problém a len som prišiel na toz toho dôvodu to súviselo s hodinami môjho počítača. Z akéhokoľvek dôvodu sa môj čas posunul do 1 hodiny do budúcnosti (niečo súvisiace s úsporami denného svetla)? Po opravení času hodín sa prihlasovacie okno začalo znova správne fungovať.

Zistil som to vďaka Lync, ktorý mi v skutočnosti povedal, že sa nemohol prihlásiť kvôli nastaveniu hodín.


0 pre odpoveď č. 2

aby ste synchronizovali čas na počítači s časom na internete a reštartovali časovú službu systému Windows. potom by autentifikácia pomocou online zdieľaného bodu mala fungovať dobre