/ / Obnovenie inštancie pracovného toku pozastaveného stavového stroja vo Windows Workflow Foundation 4 - workflow-foundation-4, state-machines

Opätovné spustenie inštancie stavu pracovného stroja s pozastaveným stavom v systéme Windows Workflow Foundation 4 - workflow-foundation-4, state-machines

Momentálne mám State Machine spustený akoWebová služba Windows Workflow Foundation 4. Toto riešenie je určené pre dlho bežiace pracovné toky, takže využíva aj SqlWorkflowInstanceStore. Mám problém, že nemôžem nájsť riešenie na obnovenie inštancie pracovného postupu Suspended. Príklady, ktoré som videl online, sa zrejme nevzťahujú na štátny stroj. Zmätok zrejme pochádza zo skutočnosti, že nemám referenčný parameter, ktorý je potrebný na vytvorenie správneho objektu WorflowControlClient.

Akákoľvek pomoc by bola ocenená.

odpovede:

0 pre odpoveď č. 1

Vytvoril som web.konfiguračný súbor v rovnakom podadresári mojej služby. Potom som pre každú akciu Prijať musel definovať koncový bod v novovytvorenom web.config. Potom som bol schopný pridať ďalšiu definíciu koncového bodu ako workflowControlEndpoint.

<endpoint address="wce" binding="basicHttpBinding" name="wceEndpoint" kind="workflowControlEndpoint"/>
<endpoint address="" binding="basicHttpBinding" name="WorkFlowCreated" contract="IWorkFlowCreated" />
<endpoint address="" binding="basicHttpBinding" name="WorkFlowUpdated" contract="IWorkFlowUpdated" />

Potom bolo možné vytvoriť WorkflowControlClient

WorkflowControlClient controlClient = new WorkflowControlClient(
new BasicHttpBinding(),
new EndpointAddress(new Uri("http://sitepath/general/1.0.0/General.xamlx/wce")));
controlClient.Unsuspend(instanceId);</code>