/ / Деякі акти з SWC не імпортуються в Flash Builder - actionscript-3, flash, swc

Деякі акти з SWC не імпортуються в Flash Builder - actionscript-3, flash, swc

Для майже всіх моїх проектів я експортую візуальні активи від Flash Pro до SWC, щоб потім імпортувати їх у Flash Builder. Сьогодні я спіткнувся на дуже турбуючу проблему.

Деякі мої активи ні імпортується. Я кілька разів намагався очистити мої проекти, перезавантажуючи IDE Flash Builder, повторно експортуючи SWC.

Зрозуміло, що при імпорті виникає проблематому що коли я декомпілював мою SWC / library.swf, я бачив, що всі мої активи експортуються просто добре. Коли я декомпілюю вихідний SWF, я бачу, що замість деяких активів є червоний прямокутник, а деякі з них просто невидимі.

Я не знаю, що думати і не можу це з'ясувати. Єдине, що може бути справою, - це розмір файлу SWC (приблизно 2,5 Мбайт), і там є майже 160 зв'язків там.

Я не міг знайти щось в інтернеті щодо обмеження розміру файлу або щось подібне.

Я використовую Flash Pro CC і Flash Builder 4.7 Standard на Mac OS X 10.8.4

Це червоні скриньки, про які я говорю (замість них повинні бути інші растрові зображення):

Імпорт проблеми SWC

Відповіді:

5 за відповідь № 1

Погляньте на властивості растрового зображення, які ви встановили для відсутніх растрових зображень. - Фотографія (JPEG) - без втрат (PNG / GIF) Якщо ви вибрали JPEG, це може бути проблемою


2 для відповіді № 2

Майже те ж саме сталося зі мною з експортом SWCз Adobe Flash CS5.5 і використання цього SWC у Flash Builder 4.7. У моєму випадку деякі зображення не відображаються у результуючому SWF-файлі. Рішення є одним з таких:

  1. Використовуйте JPEG, а не PNG.
  2. Не використовуйте ніякого стиснення (PNG без втрат).
  3. Використовуйте стиснення не за замовчуванням, що може бути таким самим, як налаштування за замовчуванням.