/ / дратівливий звуковий сигнал у ms excel при переключенні між книгами - excel-2007, excel-2010, аудіо

дратує звуковий сигнал у ms excel, коли перемикається між робочими книгами - excel-2007, excel-2010, аудіо

З якоїсь причини MS Excel 2010 видає звуковий сигнал, колиЯ переключаюся з однієї книги на іншу в тому ж екземплярі. Немає значення, якщо я натискаю клавішу Alt та клацання мишею. Хтось знає, як це вимкнути? Я шукав в Інтернеті і знаходив подібні скарги, але рішення поки що немає.

Відповіді:

2 для відповіді № 1

Здається, це помилка в Excel, але певну звукову подію можна відключити в Windows.

Панель управління > Звук > Звуки вкладка> Звуковий сигнал за замовчуванням > встановити (Немає) у спадному меню.

Іншим обхідним шляхом є відкриття книг Excel як окремих екземплярів.

Клацніть правою кнопкою миші на Excel на панелі завдань> виберіть Microsoft Excel 2010.

Це має додаткову перевагу, дозволяючи бачити книжки поруч, але виключає можливість використання розширеної копії між книгами (наприклад, форматування копій або транспонування).


2 для відповіді № 2

Знайшов цю відповідь, і вона спрацювала: В Excel перейдіть до Файл > Параметри > Надбудови > У нижньому спадному меню виберіть Керувати "надбудовами COM" > Натисніть "Іди" Видаліть надбудову зі списку, і звук зник


1 для відповіді № 3

Я не зміг знайти відповіді, чомувін робить це для мене також, але я просто зайшов у свої звуки вікон і видалив звук, який виходив, і більше ніколи цього не чув. Я не пам’ятаю, який саме я вимкнув (думаю, це був звуковий сигнал за замовчуванням), оскільки він був на моєму старому комп’ютері з офісом 2007. Я спробував би спроби та помилки і просто видалив цей звук із цього навіть.

РЕДАГУВАТИ

Якщо ви відкриваєте Excel, натисніть велику кнопку вгорі ліворуч і перейдіть до опцій Excel внизу -> перейдіть на вкладку Додатково -> Загальний розділ (унизу), зніміть прапорець Provide Feedback with sound Це вимкне звуки при перемиканні вкладок.


0 для відповіді № 4

У Windows 8 працює таке рішення. Перейдіть до Налаштування (проведіть пальцем правою стороною екрана) -> Персоналізація-> Звуки та зробіть це "Без звуків". Це відключає всі системні звуки окрім коли ви відтворюєте пісню тощо або, загалом, коли програма навмисно генерує звук.


0 для відповіді № 5

Я спробував Різне рішення щодо відключення надбудови COMв Excel. Я спробував найбільш марний на вигляд надбудову COM, перерахований на моїй машині, а саме надбудову Acer Cloud Excel. Я зняв його, і звук зник.