/ / досадно бипване в ms excel, когато превключвате между работни книги - excel-2007, excel-2010, audio

досаден звуков сигнал в MS excel при превключване между работните книги - excel-2007, excel-2010, аудио

По някаква причина, MS Excel 2010 прави сигнал, когатоПреминавам от една работна книга към друга в същата инстанция. Това не е от значение, ако аз alt-tab или щракване с мишката. Някой знае ли как да изключите това?

Отговори:

2 за отговор № 1

Това изглежда е грешка в Excel, но специфичното звуково събитие може да бъде деактивирано в Windows.

Контролен панел > звук > Звуци tab> По подразбиране бип > настроено на (Нито един) в падащото.

Друго решение е да се отворят работните книги на Excel като отделни инстанции.

Кликнете с десния бутон върху Excel в лентата на задачите> изберете Microsoft Excel 2010.

Това има допълнителното предимство, като ви позволява да виждате работни книги една до друга, но изключва възможността за използване на разширено копие между работни книги (като копиране на форматиране или транспониране).


2 за отговор № 2

Намерих този отговор и той работеше: В Excel отидете досие > Настроики > Добавките > В долния падащ списък изберете Управление на „COM добавки“ > Кликнете върхуОтивам" Премахнете изброените добавки и звукът е изчезнал


1 за отговор № 3

Не успях да намеря отговор на въпроса защоТой прави това и за мен, но аз просто влязох в звуците на прозорците и премахнах звука, който се изключваше и никога повече не го чувах. Аз не си спомням кой съм изключил (мисля, че беше бипка по подразбиране), защото беше на моя стар компютър с офис 2007. Бих опитал проба и грешка и просто премахнах този звук от това.

РЕДАКТИРАНЕ

Ако отворите excel, кликнете върху големия бутон в горния ляв ъгъл и отидете на excel опциите в долната част -> отидете на раздела Разширени -> Разделът Общи (в долната част), махнете отметката Provide Feedback with sound Това ще изключи звуците при превключване на разделите.


0 за отговор № 4

В Windows 8 работи следното решение. Отидете в Настройки (чрез плъзгане в дясната част на екрана) -> Персонализиране-> Звуци и го направете "No Sounds". Това заглушава всички звуци в системата с изключение когато възпроизвеждате песен и т.н. или по-общо, когато една програма умишлено генерира звук.


0 за отговор № 5

Опитах Разни решения за деактивиране на COM Add-Inв Excel. Опитах най-безполезна търси COM Add-In, изброени на моята машина, която беше Acer Cloud Excel Add-In. Аз го изключих и звукът изчезна.