/ / Неуспешно качване на файлове vsts2010 тестване на производителността - visual-studio-2010

Неуспех при качването на файлове vsts2010 тестване на ефективността - visual-studio-2010

Създадох уебтест чрез VSTS 2010. Съществува сценарий, при който webtest качва файла във формуляр. Но когато пускам уеб теста, той дава съобщение за грешка:

Заявката не бе успешна: файлът не можа да бъде намерен „В: Потребителскодокументално визуално студио 2010ProjectsTestResultsTESTING 2013-01-07 08_15_05Outhtml.html ".

Използвам пробна версия на Visual Studio 2010 ultimate.

Търсих в Google по този проблем. Беше споменато в уебсайт за използване на файл за добавяне на плъгин. Въпросът ми е дали този плъгин работи с пробна версия на Visual Studio 2010? Ако отговорът е да, моля, предоставете ми съответния списък, ще ми бъде от полза.

Отговори:

1 за отговор № 1

Добавете файла като елемент за внедряване

Локални настройки> Разгръщане> активиране на внедряването> Добавяне на файл


1 за отговор № 2

Опитах същите стъпки

Локални настройки> Разгръщане> активиране на внедряването> Добавяне на файл

Все още получавам същия проблем, единственото нещо, което изпълнявамприложение в режим на отдалечено изпълнение и може да видите грешка в една от машината на агента, въпреки че други dll и плъгини се копират на само PDF файлове, добавени при разгръщане, не се копират.

Има ли друга настройка, която липсвам тук?


0 за отговор № 3

Трябва да добавите този необходим файл като елемент за внедряване, така че автоматично той да вземе файл и издаването ви да се разреши.