/ / Защо отчетите ми за Crystal Reports 2008 игнорират параметрите по време на изпълнение? - visual-studio-2010, кристални доклади

Защо отчетите ми за Crystal Reports 2008 игнорират параметрите по време на изпълнение? - visual-studio-2010, кристални доклади

Наскоро актуализирах документите на Crystal Reports на проекта до последната версия (CR2008), това са редовните отчети, вградени в Visual Studio 2010 след инсталирането на безплатната версия на Crystal Reports.

След като актуализираха докладите, те нямаше да поискатпараметри в приложението Windows Forms. Успях да разреша това, като просто добавих параметъра към отчета, така че беше показан (предполагам, че това някак си освежи факта, че има наличен параметър!).

Обаче зрителят вече иска параметъра, но изглежда, че го игнорира, когато отчетът действително се зареди.

Някой има ли някакви идеи? Аз наистина не искам да правя параметричен графичен интерфейс за всеки отчет и след това да ги предам на всички!

Благодаря предварително.

Отговори:

1 за отговор № 1

Замяната на контрола на зрителя с актуализираната изглежда, че е решила проблема, въпреки че и двамата четат от една и съща справка!