/ / Ako môžem určiť novú odpoveď / posun vpred správu správy MailItem v programe Outlook 2010 C # .NET Add-in - c # -4.0, .net-4.0, outlook-addin, outlook-2010, mailitem

Ako môžem určiť novú odpoveď / preposlať správu rodiča MailItem v Outlook 2010 C #. NET Add-in - c # -4.0, .net-4.0, outlook-addin, outlook-2010, mailitem

Snažím sa vytvoriť doplnok pre program Outlook 2010, ktorý mi umožní označiť e-mail pomocou Outlook.MailItem"kolekcia UserProperties. Polia sú načítané z konfigurácie databázy a zobrazené v tabuľke úloh pre populáciu používateľom pri vytváraní e-mailu. Keď niekto s doplnkom dostane e-mail, môže ho otvoriť a zobraziť / upraviť označené hodnoty v rovnakom okne úloh.

Chcem tiež vyplniť odpoveď alebo poslať dopreduSpráva pochádza z e-mailu s označením s aktuálnymi hodnotami. Bohužiaľ som nenašiel žiadny spôsob, ako určiť, čo Outlook.MailItem nový e-mail pochádza. Snažil som sa používať novovytvorený e-mail odpoveď udalosť nájsť rodiča pomocou metódy Parent vlastnosť alebo GetConversation () metódy, obidva z nich vrátiť null pre novo vytvorenú položku.

Takže, aby sme zhrnuli: existuje spôsob, ako určiť tresku MailItem, z ktorej sa generuje nová odpoveď alebo predošlý MailItem? Ak potrebujete nejaké vysvetlenie k tomuto problému, dajte mi vedieť.

Vďaka, Andrew

odpovede:

1 pre odpoveď č. 1

V súčasnosti vyvíjam doplnok pre program Outlook2007/2010, ktorý využíva jeden užívateľský majetok. Uskutočnil som skúsenosť, že MailItem s nastavením vlastníctva používateľa zdedí, keď je preposlaný.Ak ste už hľadali vlastnosť užívateľa alebo vlastnosti v novom e-maile? Môžete použiť Outlook Spy od Dmitrija Streblechenka, aby ste ich lepšie preskúmali.