/ / Ako programovo vygenerujte prístupové tokeny pomocou DotNetOpenAuth 4, aby ste mohli používať na testovanie zdrojového servera? - c # -4.0, dotnetopenauth

Ako je možné generovať prístupové tokeny programovo pomocou programu DotNetOpenAuth 4, aby sa mohol použiť na otestovanie servera zdrojov? - c # -4.0, dotnetopenauth

Mám webovú aplikáciu, ktorá vystavuje niektoré služby REST, ktoré zase majú niekoľko stoviek testov.

Zabezpečil som ostatné služby pomocou OAuth 2.0 a použitím nástroja DotNetOpenAuth 4. Manuálne testovanie ukazuje, ako funguje.

Toto porušuje moje testy, pretože nemám prístupžetóny, ktoré prejdú na služby REST. Testy nasadzujú databázu s presne rovnakými údajmi (vrátane používateľov a klientov), ​​aby boli deterministické. Testy prebiehajú bez dozoru.

Ako môžem generovať prístupové tokeny pomocou nástroja DotNetOpenAuth 4, aby som mohol testovať interakciu s rôznymi fiktívnymi používateľmi a klientmi (aka aplikácie) bez dozoru, ktoré sa majú používať s testami?

odpovede:

0 pre odpoveď č. 1

Najnovšie zostavy DotNetOpenAuth 4 umožňujútyp grantového poverenia klienta. To by malo znamenať, že vaše testy môžu priamo požiadať o prístupový token vášho autorizačného servera tým, že poskytnú identifikátor klienta a tajomstvo iba na testovanie. Tiež podporuje typ grantu pre vlastníka zdroja, takže váš test môže zosobňovať konkrétneho používateľa.

Najnovšie zostavy sú k dispozícii v systéme NuGet z tohto kanála: http://teamcity.dotnetopenauth.net:82/guestAuth/app/nuget/v1/FeedService.svc