/ / Python 2.7, urllib2 a SAML autentifikácia - python-2.7, urllib2, urllib, saml, saml-2.0

Python 2.7, urllib2 a SAML Authentication - python-2.7, urllib2, urllib, saml, saml-2.0

Mám web, ktorý má zabezpečené zabezpečenie SAML na jeho webových službách Ako môžem použiť urllib2 na prístup k tejto stránke? Existujú nejaké príklady, ktoré ukazujú, čo mám robiť, aby to fungovalo?

Keď pristupujem na bezpečnú stránku SAML, mala by služba url automaticky presmerovať ma na prihlasovacie stránky SAML?

Ďakujem

odpovede:

0 pre odpoveď č. 1

Najskôr odpovedzte na svoju druhú otázku: áno, keď sa uskutoční pokus o autentifikáciu pomocou zabezpečeného prostriedku SAML neovereným používateľom, stránka sa presmeruje na poskytovateľa totožnosti.

Nie som veľmi dobre oboznámený so zabezpečenými webovými službami SAML.Kagické slová, ktoré sa opýtajú poskytovateľa zdroja, je to, čo používa SAML Binding. https://www.oasis-open.org/committees/download.php/35389/sstc-saml-profiles-errata-2.0-wd-06-diff.pdf Pozrite si schému postupnosti na strane 25 zo 69: Profil Enhanced Client alebo Proxy (ECP) by fungoval dobre pre webovú službu.